Łukasz Chruśliński

Łukasz Chruśliński, Sales Manager, Mark Andy

 

Łukasz Chruśliński z branżą poligraficzną związany jest od 2006, kiedy to rozpoczął pracę jako sprzedawca rozwiązań do druku cyfrowego w firmie Xteam. W firmie Reprograf, gdzie odpowiedzialny był za sprzedaż rozwiązań firm m.in. EFI, Screen, Presstek czy MGI, spędził blisko 8 lat. Doświadczenie zdobył także w firmie Comarch – u globalnego dostawcy z zakresu IT. W firmie Mark Andy zajmuje stanowisko Sales Manager, gdzie odpowiedzialny jest za sprzedaż w południowej oraz centralnej Europie.

ZBIGNIEW JEMIOLO

Zbigniew Jemioło, Sales Manager Esko Software and CDI, Digiprint PL

 

Od 2000 roku w firmie Digiprint najpierw jako szef studia i przygotowalni prepress.
Od 2004 roku w dziale handlowym Digiprint – zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami programów Esko.

Katarzyna Kozińska

Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzający, API Folie Polska

 

W poligrafii od 25 lat. Zaczynała w branży druku i wydawnictw w 3M Poland na rynku polskim, następnie rozwijała segment folii do reklamy wewnętrznej i zewnętrznej na rynkach Europy Środowej w Avery Dennison. Kolejne etapy to sprzedaż surowców do druku etykiet, farb drukarskich, aż po rozwój firmy API Polska, w której pełni funkcje Dyrektora Zarządzającego całą operacją w Polsce oraz Dyrektora Handlowego odpowiedzialnego za rozwój biznesu wszystkich produktów API Group. Urodzona w Warszawie, ukończyła WSHiP im. R. Łazarskiego z tytułem magistra ekonomii. Mężatka, ma dorosłego syna. Wolny czas, którego brakuje spędza z mężem i dwoma psami.

KRZYSZTOF KSIĄŻEK

Krzysztof Książek, Dyrektor sprzedaży, Digiprint

 

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji, obecny na rynku poligrafii od 2006 roku.

W Digiprint od 2010 roku zgłębia cyfrowe technologie druku oraz jego wykańczania. Obecnie pełni funkcję dyrektora sprzedaży, a od 2021r. zajmuje się również sprzedażą rozwiązań rolowych HP Indigo.

Prywatnie poświęca czas żeglarstwu i narciarstwu.

 

MICHAŁ KUCZKOWSKI

Michał Kuczkowski, Kierownik sprzedaży, Xeikon

 

Jest odpowiedzialny za koordynowanie działań firmy Xeikon na polskim rynku, oferując rozwiązania dla wszystkich segmentów (m.in. do druku etykiet, torebek doypack, opakowań, kubków papierowych, dokumentów, materiałów POS i reklamowych, tapet, dekoracji ściennych itd.).

Cała jego kariera zawodowa od 12 lat jest związana z poligrafią.

Wcześniej pracował w wiodącej grupie produkującej m.in. opakowania z tektury falistej i display’e, a następnie wiele lat spędził w największej korporacji na świecie produkującej etykiety samoprzylepne.

Był odpowiedzialny za projekty globalnych producentów oraz lokalnych liderów, współpracując w międzynarodowym środowisku i wykorzystując wszystkie technologie druku konwencjonalnego oraz cyfrowego.

TOMASZ KROPIŃSKI

Tomasz Kropiński, Key Account Manager, tesa tapes

 

Posiada 9-letnie doświadczenie w szerokim zakresie sprzedaży i obsługi klientów w projektach dla największych polskich firm z branży poligraficznej/fleksograficznej, tekturniczej, papierniczej oraz opakowaniowej.

Jeste odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi etapami w procesie wprowadzenia produktów tesa na rynki przemysłowe zarówno wąskiej, jak i szerokiej wstęgi.

Zajmuję się pozyskiwaniem nowych kontaktów oraz utrzymywaniem i rozwijaniem długofalowych relacji z klientami firmy tesa Polska. Znajomość mechanizmów B2B pozwala mu z sukcesem zarządzać budżetem sprzedaży.

TOMASZ KUCIŃSKI

Tomasz Kuciński, Account Manager Commercial & Industrial Printing, Epson Europe B.V.

 

Profesjonalny partner i doradca biznesowy w zakresie rozwiązań do zarządzania drukiem oraz budowania zoptymalizowanych rozwiązań w zakresie druku wielkoformatowego. Od ponad 20 lat w zespole Epson Polska. Doświadczony manager i lider zespołu, odpowiedzialny za wsparcie i współpracę z partnerami w zakresie druku przemysłowego. Uważa, że dzisiejszy rynek profesjonalnych urządzeń i systemów druku, choć o ogromnym potencjale wzrostu, jest także bardzo wymagający, dlatego tak ważne jest poszerzanie kompetencji klientów i ciągłe wspieranie ich w procesach biznesowych. Stawia na długotrwałą współpracę z firmami partnerskimi oraz trwałe relacje z klientami, chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i fachową wiedzą.

MONIKA NOJSZEWSKA

Monika Nojszewska, Sales Manager Polska, ePS 

 

Ponad 20 lat doświadczenia w branżach: informatycznej i poligraficznej. Monika Nojszewska pracowała dla wiodących dostawców z branży poligraficznej oraz branży IT. Pełniła funkcje zarządzające związane ze sprzedażą i technologią.

Od ponad 4 latach odpowiada za sprzedaż na rynku polskim dedykowanych dla branży opakowań systemów ERP firmy EFI obecnie ePS Productivity Software.

Skutecznie pomaga producentom i przetwórcom opakowań w opracowaniu zautomatyzowanych, inteligentnych procesów pracy, planowania, zarządzania produkcją, które optymalizują zasoby, odpady, podnoszą rentowność i jakość w procesie produkcyjnym.

MACIEJ PIERZCHALSKI

Maciej Pierzchalski, Kierownik ds. projektu wdrożeń oprogramowania, SCORPIO

 

Magister Wzornictwa Przemysłowego i Informatyki, 20 lat w branży poligraficznej, w tym 8 lat jako Manager II stopnia w międzynarodowych korporacjach jak MeadWestvaco Europe, ASG, zwierzchnictwo DTP i CTP grupy pięciu fabryk. Obecnie związany z firmą SCORPIO, zajmuje się oprogramowaniem firm: Hybrid Software, Arden Software, Multiscience.

ADAM ROBAK

Adam Robak, Regional Sales Manager DACH, CEE, Phoseon Technology Inc.

Wykładowca jest absolwentem:
The University of Manchester
(UK, Master of Enginneering in Mechatronics)
SGH Warszawa
(PL, Master of Science in Management Accounting and Controlling / Rachunkowość Zarządcza i Kontroling)

Doświadczenie:
British Petroleum plc (UK), Axians IT Solutions (DE),
FLEXOR Sp. z o.o. (PL)

Pracuje: PHOSEON Technologies Inc. (USA)

Izabela Talmont

Izabela Talmont, Business Development Manager, Emipak/BST

 

 

KOEN VLIEGHE

Koen Vlieghe, Zone Business Director Nothern Europe/Baltics/Poland, BOBST

 

Mark Walking

Mark Walking, Product Manager, ECP Packaging & Narrow Web Labels, Europe International Technology Support Manager - Tetra Pak, Sun Chemical

 

 

ANDRZEJ WASIELAK

Andrzej Wasielak, Sales Flexo Manager, Koenig&Bauer (CEE)

 

W poligrafii od 1995 roku, pracował w Eurintrade, Agfa. Od 2008 roku w Koenig&Bauer (CEE), od 2017 roku na stanowisku Sales Flexo Manager.

Od 2021 odpowiedzialny za sprzedaż maszyn wąskowstęgowych firmy Nilpeter, z którą Koenig&Bauer ma podpisana umowę o reprezentowaniu na terenie Polski.

Urodzony w Krakowie, absolwent UJ, całe życie związany z Krakowem.

Maciej Wojtaszek

Maciej Wojtaszek, Menedżer i właściciel drukarni Aniflex

 

Przedstawiciel Stowarzyszenia Producentów Etykiet Samoprzylepnych, menedżer i właściciel, Aniflex, Tomaszów Mazowiecki Manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, który od wielu lat zarządza własną firmą zajmującą się produkcją etykiet samoprzylepnych. Ekspert w dziedzinie technologii druku cyfrowego i fleksograficznego. Prelegent konferencji i kongresów związanych z branżą opakowań, autor publikacji prasowych na temat etykietowania produktów. Aktywny uczestnik prac związanych z rozwojem technologii druku etykiet samoprzylepnych.

TOMASZ ZAGRAJEK

Tomasz Zagrajek, Business Development Manager, EyeC Polska

 

Poligraf z wykształcenia, z branżą związany jest od 2003 roku. Swoją przygodę ze sprzedażą w poligrafii zaczął w roku 2009 w firmie Europapier. Ostatnie 7 lat pracował w manroland Polska jako Area Sales Manager. Od stycznia 2022 roku Tomasz Zagrajek jest odpowiedzialny za sprzedaż systemów inspekcji wizyjnej firmy EyeC dla branży opakowaniowej.