API FOILMAKERS

API Folie jest wiodącym producentem folii do uszlachetniania etykiet. Produkujemy folie metalizowane do laminowania w technologii flexo, offset oraz cyfrowej. Oferujemy kolory srebrne, złote, w odcieniu satynowym, matowym, również kolory oraz popularne folie holograficzne. Wszystkie folie przeznaczone są pod zadruk. Ponadto w naszym portfolio znajdują się metalizowane folie do tłoczenia na gorąco, pigmentowe, holograficzne. Nasze folie dają gwarancję ekologiczności. Unikalny laminat TRANSMET™ jest doskonałym rozwiązaniem dla opakowań, które chcą nadal błyszczeć na półce sklepowej i podążać nowym silnym nurtem ekologii. Oferujemy również profesjonalne wsparcie przy projektach opakowań, etykiet z uwzględnieniem najnowszych trendów w danej kategorii. OZDABIAMY ETYKIETY, USZLACHETNIAMY DRUK. 

AVERY DENNISON

Avery Dennison to globalny lider w segmencie etykiet samoprzylepnych. Technologie i aplikacje Avery Dennison stanowią integralną część większości produktów dostępnych na rynku i w przemyśle. Działając w ponad 50 krajach oraz zatrudniając ponad 26 000 pracowników globalnie, Avery Dennison dostarcza swoim klientom rozwiązania, które pomagają wypromować markę produktu i zredukować koszty jego dekorowania. Jako czołowy dostawca folii na rynku, Avery Dennison opracowała gamę produktów foliowych w oparciu o kleje akrylowe nowej generacji, zaprojektowaną tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom w różnych segmentach rynku.

DIGIPRINT

Digiprint istnieje na rynku polskim od 2000 roku. Dostarcza innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Firma Digiprint oferuje klientom szerokie i kompleksowe portfolio produktów, najlepszych marek na świecie. Oprócz sprzedaży oprogramowania i maszyn oferujemy naszym klientom instalacje i serwis zaimplementowanych rozwiązań. Obecnie jesteśmy przedstawicielami na rynku polskim takich firm, jak: HP Scitex, HP Indigo - linia przemysłowa i komercyjna, Esko - oprogramowanie i urządzenia dla przygotowalni fleksograficznych, Mark Andy oraz Comco - maszyny do druku fleksograficznego, urządzenia do finishingu Miller Weldmaster i Fotoba, a także maszyny drukujące Seiko i d.gen. Digiprint oferuje także usługi w zakresie szkoleń, doradztwa, instalacji systemów poligraficznych i serwisowania.

EMIPAK

Spółka Emipak powstała w 2001 roku, prawie od początku zajmując się sprzedażą maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu poligraficznego i spożywczego, produkowanych przez znane firmy europejskie. Do tych produktów należą m.in. drukarki fleksograficzne, przewijarko-krajarki, laminatory, naklejarki i myjki płyt drukowych, destylatory do rozpuszczalników organicznych, systemy spalania gazów odlotowych (RTO), systemy kontroli druku, systemy kontroli prowadzenia wstęgi, systemy błyskawicznego pomiaru zawartości wilgoci i gęstości, a także szeroki wachlarz maszyn przeznaczonych dla przemysłu cukierniczego. Posiadamy z naszymi partnerami wieloletnie umowy przedstawicielskie. Wiążemy się z nimi na dobre i na złe, reprezentując ich interesy terenie Polski, a z niektórymi także Litwy, Estonii i Łotwy. Wszystkie produkty oferujemy w cenie producenta, składając ofertę i realizując dostawę w jego imieniu. Staramy się zawsze, aby konsultacje z klientem, prowadzone przez naszych specjalistów, służyły Jego optymalnym wyborom, nigdy nie pozostawiając Go bez wsparcia, na każdym etapie realizacji i eksploatacji maszyn. W przypadku niektórych urządzeń uruchomiliśmy serwis w Polsce, aby zwiększyć skuteczność i szybkość działania. Ten kierunek będziemy rozwijać. Od 2018 roku wprowadzamy na rynek nasz własny, autorski system pomiaru grubości w oparciu o bardzo nowoczesne i skuteczne czujniki laserowe.

EPSON

Firma Epson istnieje od 1942 roku, pozycję lidera w świecie nowych technologii utrzymuje już od półwiecza. Nie byłoby to możliwe bez inwestycji w badania. Ta strategia sprawdza się doskonale i sprowadza się do ciągłego rozwoju i inwestycji zamiast redukcji zatrudnienia czy optymalizacji kosztów poprzez redukcję R&D. O rezultacie świadczy liczba niemal 14 patentów jakie wychodzą z laboratoriów firmy... każdego dnia, co daje ponad 5 tys. innowacji rocznie!

Sprzętem, w produkcji którego Epson przoduje, od lat pozostają projektory oraz drukarki atramentowe. O klasie drukarek z niebieskim logo świadczy fakt, że to właśnie Epson jako pierwsza atramentówka na świecie poleciała w kosmos. Pozycję lidera na tym rynku firma zawdzięcza innowacjom kierowanych dla różnych grup odbiorców – od kieszonkowych drukarek hi-tech, poprzez rozwiązania dla domu i biznesu, aż po wielkonakładowe maszyny przemysłowe, np. wyspecjalizowane drukarki etykiet. O ile można powiedzieć, że rynek urządzeń do tworzenia oznaczeń kodowych i etykiet w Europie Zachodniej, przy całej swej wielkości, dojrzał i jest nasycony, o tyle w Polsce wciąż istnieje tu spora przestrzeń rozwoju. Epson stawia na technologie, która łączy ludzi, rzeczy i informacje, a perspektywy firmy wychodzą poza obszar R&D i produkcji.

ESKO LOGO STRONA

Esko, firma należąca do Danaher, jest globalnym dostawcą zintegrowanych rozwiązań, które digitalizują, automatyzują i łączą procesy wprowadzania towarów konsumpcyjnych na rynek.

Dla właścicieli marek platforma Esko służy do wspólnego tworzenia treści do pakowań, etykiet i materiałów marketingowych i zapewnia zespołom marketingowym, brandingowym, regulacyjnym oraz tworzącym opakowania zwiększanie produktywności, redukcję kosztów, oszczędność czasu w przetwarzaniu treści i konsekwentne dotrzymywanie terminów do projektów marketingowych i opakowaniowych.

Dla producentów opakowań gama rozwiązań Esko do przygotowania do druku, produkcji płyt fleksograficznych i kontroli druku łączy ludzi, procesy i narzędzia

MARK ANDY

Mark Andy to amerykański producent wąskowstęgowych maszyn fleksograficznych oraz przewijarek Rotoflex. Firma istnieje nieprzerwanie od 1946 roku, kiedy to stworzyła swoją pierwszą maszynę do produkcji etykiet. Mark Andy cieszy się doskonałą opinią, jako producent niezawodnych i bardzo oszczędnych urządzeń do produkcji etykiet i opakowań. Niewątpliwym sukcesem firmy jest zupełnie nowa seria maszyn Performance, która zdobyła rynki na całym świecie. Maszyny serii Performance znane są z doskonałej jakości druku, potwierdzonej m.in. certyfikatem HD flexo oraz najszybszym czasem narządu na rynku z minimalnym odpadem. Maszyny Performance to jedne z najlepiej sprzedających się maszyn flekso na świecie, a ich jakość dodatkowo potwierdzona jest licznymi nagrodami branżowymi. W tym roku w Europie na targach Label Expo, zaprezentowana będzie także najnowsza maszyna cyfrowa Mark Andy Digital Series. Od początku 2015 roku Mark Andy posiada własny oddział w Polsce, z działem sprzedaży, demo room-em, pełnym działem serwisowym oraz wsparcia technicznego dla klientów.

PHOSEON

Phoseon Technology jest pionierem w stosowaniu technologii LED w naukach przyrodniczych i utwardzaniu przemysłowym od 2002 roku. Dzięki naszym niestrudzonym innowacjom dostarczamy wysokowydajne, niezawodne i opatentowane rozwiązania oparte na diodach LED. Nasz silny nacisk na współpracę z naszymi klientami zaowocował globalnym przywództwem i obecnością. Phoseon to firma posiadająca certyfikat ISO9001, która wytwarza wielokrotnie nagradzane produkty chronione ponad 300 patentami na całym świecie. Koncentrujemy się w 100% na technologii LED, dzięki czemu gwarantujemy wyjątkową niezawodność, oszczędność i korzyści dla środowiska. Zaufaj firmie, która wynalazła UV LED w roku 2002!

REPROGRAF GRAFIKUS

W swojej ofercie Reprograf-Grafikus posiada m.in. rozwiązania z zakresu druku offsetowego, cyfrowego, wielkoformatowego oraz fleksograficznego.

Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie łączenia rozwiązań cyfrowych i analogowych, a także dostarczaniem odpowiedniego oprogramowania, optymalizującego pracę drukarń. Świadczy usługi serwisowe na terenie całego kraju.

Z połączenia kompetencji firm Reprograf i Grafikus Systemy Graficzne w dziedzinach druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu i offsetu powstała firma, która oferuje najwyższej klasy usługi, doradztwo oraz zaopatrzenie materiałowe i sprzętowe. Firmy te przez lata ugruntowały swoją pozycję jako wiodący dystrybutorzy maszyn i urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych na polskim rynku poligraficznym.

Klientami Reprograf-Grafikus są drukarnie z wielu sektorów rynku druku offsetowego, fleksograficznego i cyfrowego. Zmieniający się rynek i pojawiające się potrzeby częstego wykorzystania kilku odrębnych technologii „pod jednym dachem” sprawiają, że naturalnym wyborem klientów jest współpraca z Reprograf-Grafikus. Głęboko wierzymy, że tak jak to miało miejsce przez ponad trzydzieści lat działalności każdej z połączonych firm, w Reprograf-Grafikus znajdziecie Państwo wiarygodnego partnera biznesowego: nasz zespół pracowników, których znacie i którzy służą Państwu pomocą na co dzień, pozostanie do Waszej dyspozycji.

WANJIE EUROPE

WANJIE EUROPE is company based in MADRID, SPAIN, created by Grupo IMPRYMA in partnership with the Chinese manufacturer HEBEI WANJIE MACHINERY Co., with the aim of create an EUROPEAN BASED OFFICE for selling and servicing the OFFSET PRINTING MACHINE “WANJIE WJPS”.

 

The AFTER SALES SERVICE, including the SPARE PARTS stock, is also managed from the headquarters office in MADRID. Until today, aprox. 50 machines have been sold in EUROPE, in the next countries: HUNGARY, SLOVAKIA, GERMANY, BULGARY, DENMARK, SPAIN, PORTUGAL, ICELAND….

XEIKON

XEIKON - CYFROWE MASZYNY DRUKUJĄCE Xeikon jako jedyny na świecie oferuje obie technologie druku cyfrowego: SUCHY TONER (ELEKTROFOTOGRAFIA) oraz INKJET UV. Firma powstała 34 lata temu i była jednym z pionierów technologii cyfrowej. Xeikon to dywizja globalnej korporacji Flint Group, która w swoich fabrykach produkuje maszyny, tonery/farby oraz tworzy bardzo rozbudowane oprogramowanie, oferując Klientom kompletne rozwiązania, razem z finishingiem. W Polsce Xeikon ma bezpośrednie przedstawicielstwo i serwis.

Na maszynach Xeikon można produkować m.in.:

Etykiety samoprzylepne, in-mould, heat transfer, wet glue labels,

• Stojące opakowania foliowe z dnem typu doypack, torebki, saszetki,

Opakowania z tektury litej, kartoniki, kubki papierowe,

• Tapety i dekoracje ścienne,

• Książki, materiały POS i reklamowe, ulotki, bilety, plomby, dokumenty zabezpieczające itd.